UEFA European Qualifiers: οι «μάχες» της Εθνικής με Ιταλία & Αρμενία ζωντανά στην COSMOTE TV

Προκριματικά Euro-2020-_-COSMOTE-SPORT

Οι μεταδόσεις των Ευρωπαϊκών Προκριματικών για την ανάδειξη των ευρωπαϊκών ομάδων που θα λάβουν μέρος στο UEFA Euro 2020 συνεχίζονται στην COSMOTE TV. Το πενθήμερο 7-11/6, οι τηλεθεατές θα έχουν στη διάθεσή τους ζωντανά τους αγώνες της Εθνικής Ελλάδος απέναντι στην Ιταλία και την Αρμενία, ενώ ζωντανά και αποκλειστικά τα υπόλοιπα 32 παιχνίδια χωρών, που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 3ης και 4ης αγωνιστικής των UEFA European Qualifiers.

Επιπλέον, από την Παρασκευή 7/6 έως και την Τρίτη 11/6 στις 23.45 η εκπομπή UEFA European Qualifiers Show(COSMOTE SPORT 1HD) θα πραγματοποιεί ανασκόπηση των παιχνιδιών κάθε ημέρας και θα ενημερώνει τους φίλους του ποδοσφαίρου με όλες τις εξελίξεις που αφορούν στα ευρωπαϊκά προκριματικά.

Το Σάββατο 6/6 και την Τρίτη 11/6, ημέρες που Εθνική Ελλάδος αντιμετωπίζει την Ιταλία και την Αρμενία, αντίστοιχα (21.45, COSMOTE SPORT 1HD), οι συνδρομητές θα μεταφερθούν στον αγωνιστικό χώρο πριν τη σέντρα, μέσα από το UEFA European Qualifies Show (20.30, COSMOTE SPORT 1HD). Στην εκπομπή θα παρουσιαστούν τα τελευταία νέα σχετικά με την προετοιμασία των ομάδων, ενώ θα αποκαλυφθούν και οι ενδεκάδες. Με τη λήξη των αγώνων, η εκπομπή θα επιστρέφει με τον απόηχο, τις δηλώσεις παικτών και προπονητών, τα καλύτερα στιγμιότυπα και την τεχνική ανάλυση.

Ακολουθούν αναλυτικά τα τηλεοπτικά προγράμματα μεταδόσεων:

Παρασκευή 7/6

Όμιλος Αγώνας Ώρα Κανάλι
1ος Τσεχία-Βουλγαρία 21.45 COSMOTE SPORT 9HD
2ος Ουκρανία-Σερβία 21.45 COSMOTE SPORT 8HD
4ος Γεωργία-Γιβραλτάρ 19.00 COSMOTE SPORT 2HD
4ος Δανία-Ιρλανδία 21.45 COSMOTE SPORT 2HD
6ος Νησιά Φερόε-Ισπανία 21.45 COSMOTE SPORT 1HD
6ος Νορβηγία-Ρουμανία 21.45 COSMOTE SPORT 6HD
7ος Αυστρία-Σλοβενία 21.45 COSMOTE SPORT 3HD

 

Σάββατο 8/6

Όμιλος Αγώνας Ώρα Κανάλι
5ος Κροατία-Ουαλία 16.00 COSMOTE SPORT 2HD
3ος Εσθονία-Βόρειος Ιρλανδία 19.00 COSMOTE SPORT 9HD
8ος Ισλανδία-Αλβανία 16.00 COSMOTE SPORT 3HD
9ος Ρωσία-Σαν Μαρίνο 19.00 COSMOTE SPORT 8HD
10ος Φινλανδία-Βοσνία Ερζεγοβίνη 19.00 COSMOTE SPORT 2HD
10ος Αρμενία-Λιχτενστάιν 19.00 COSMOTE SPORT 3HD
10ος ΕλλάδαΙταλία 21.45 COSMOTE SPORT 1HD
3ος Λευκορωσία-Ρουμανία 21.45 COSMOTE SPORT 8HD
8ος Τουρκία-Γαλλία 21.45 COSMOTE SPORT 3HD
9ος Σκοτία-Κύπρος 21.45 COSMOTE SPORT 2HD
9ος Βέλγιο-Καζακστάν 21.45 COSMOTE SPORT 9HD

 

Δευτέρα 10/6

Όμιλος Αγώνας Ώρα Κανάλι
1ος Τσεχία-Μαυροβούνιο 21.45 COSMOTE SPORT 3HD
1ος Βουλγαρία-Κόσοβο 21.45 COSMOTE SPORT 5HD
2ος Σερβία-Λιθουανία 21.45 COSMOTE SPORT 6HD
4ος Δανία-Γεωργία 21.45 COSMOTE SPORT 8HD
6ος Ισπανία-Σουηδία 21.45 COSMOTE SPORT 1HD
7ος Πολωνία-Ισραήλ 21.45 COSMOTE SPORT 2HD
7ος Λετονία-Σλοβενία 21.45 COSMOTE SPORT 9HD

 

Τρίτη 11/6

Όμιλος Αγώνας Ώρα Κανάλι
9ος Καζακστάν-Σαν Μαρίνο 17.00 COSMOTE SPORT 2HD
5ος Αζερμπαϊτζάν-Σλοβακία 19.00 COSMOTE SPORT 3HD
10ος ΕλλάδαΑρμενία 21.45 COSMOTE SPORT 1HD
8ος Ανδόρα-Γαλλία 21.45 COSMOTE SPORT 5HD
8ος Αλβανία-Μολδαβία 21.45 COSMOTE SPORT 8HD
8ος Ισλανδία-Τουρκία 21.45 COSMOTE SPORT 9HD
3ος Γερμανία-Εσθονία 21.45 COSMOTE SPORT 6HD
10ος Ιταλία-Βοσνία Ερζεγοβίνη 21.45 COSMOTE SPORT 2HD
9ος Ρωσία-Κύπρος 21.45 COSMOTE SPORT 3HD